Верифицированный профиль
10
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (11)

  • 72 000 $
    1 108 $/м²

    Панаса Мирного ул., 28/2

    3 комнаты
    65 / 38 / 9 м²
    этаж 7 из 10
    1 нед. назад
    Загальна площа: 65 м2 Укриття в будинку Дитячий майданчик В квартирі три окремі кімнати, кухня, засклені балкон та лоджія, роздільний санвузол, кладова та прихожа. Окремо від квартири загальному коридорі на поверсі є простора кладова для зберігання консервацій, речей домашнього вжитку. Також до квартири є підвал обладнаний полицями. Планування квартири: * Функціональна кухня з кладовою * Простора вітальня з виходом на засклений балкон * Затишна спальня * Кімната з виходом на заселену лоджію * Роздільний санвузол з ванною * Прихожа з вмісткими гардеробними шафами Індивідуальне газове опалення Двоконтурний котел Квартира не кутова, акуратна та доглянута. Залишаються частково з меблі та...
    Риелтор
  • 70 000 $
    707 $/м²

    Заречанская ул., 52

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Пляж
    3 комнаты
    99 / 52 / 9 м²
    этаж 8 из 9
    1 нед. назад
    ВИПЛАТИ ТАК !!!Продаж 3к квартири у м. Хмельницький по вул Зарічанська . Будинок зданий у 2009р Квартира не кутова квадратний хол двостороння цікаве планування гарний виглял з вікна на Півд .Буг поверх 8/10 Загальна площа 98квм, житлова 46.7кв.м . Зроблена стяжка та штукатурка стін. утеплення з середини. гарний двір оформлення мінімальне 2% [телефон скрыт]Катя Показ по домовленості
    Риелтор
  • 42 800 $
    930 $/м²

    Волочишская ул., 9

    єВідновлення Гречаны
    3 комнаты
    46 / 28 / 6 м²
    этаж 2 из 2
    1 нед. назад
    ВИПЛАТИ ТА СЕРТИФІКАТ ТАК !!! Продаж 3к у м.Хмельницький Ціна Квартира у гарному житловому стані , 2 поверх 46квм , цегляний будинок, двостороння . Індивідуальне опалення газове , двоконтурний котел. Залищаються меблі та техніка. Закритий двір. Гарний торг! [телефон скрыт]Катя
    Риелтор
  • 87 000 $
    1 299 $/м²

    Кармелюка ул., 3/3

    єОселя єВідновлення Озерная ЖК Озерный 2020
    2 комнаты
    67 / 42 / 15 м²
    этаж 10 из 10
    2022 год постройки
    1 нед. назад
    Різні програми та сертифікати Так !!!Продам 2 к новобудову на Озерній. Гарний забудовник , гарне місце розташування. Квартира не кутова, теплі поли у санвузлі. Над квартирою є тех поверх. Оформлення 2%.
    Риелтор
  • 48 000 $
    762 $/м²

    Прибузька ул., 24

    єВідновлення Центр
    3 комнаты
    63 / 38 / 8 м²
    этаж 6 из 9
    1 нед. назад
    Продається 3-кімнатна неподалік центра міста Площа: 63 м² (житлова – 38 м²) Поверх: 6 з 9 Квартира не кутова Двостороння квартира Житловий стан, під ремонт залишаються всі меблі та техніка! кімнати роздільні, санвузол теж роздільний продаж вільний покази за домовленістю
    Риелтор
  • 55 000 $
    846 $/м²

    Львовское шоссе, 43

    3 комнаты
    65 / 42 / 9 м²
    этаж 5 из 9
    1 нед. назад
    Продаж 3к у житловому стані або під ремонт . Гарні параметри , квартира не кутова, двостороння , замінено стояк. Попяд зупинка 2 школи та садочок , супермаркети та лікарня .
    Риелтор
  • 72 000 $
    1 440 $/м²

    Миру просп., 72

    2 комнаты
    50 / 42 / 8 м²
    этаж 8 из 9
    3 нед. назад
    Продаж 2 км квартири індивідуальне опалення цегляний будинок загальна площа 50м² поверх 8/9 чудовий житловий стан Гарне розташування будинку: поряд зупинка транспорту - близько до центру міста. Магазини, супермаркет, аптеки, АЗС. Неподалік дит. садок та школа      
    Риелтор
  • 60 000 $
    1 132 $/м²

    Прокуровского Подполья ул., 115/1

    БЕЗ КОМИССИИ Гречаны
    2 комнаты
    53 / 40 / 8 м²
    этаж 7 из 9
    3 нед. назад
    2к квартира по вул. Пр. Підпілля Загальна площа 53 м2 Зручний 7/9 поверх Окремі кімнати Роздільний санвузол Дві великі лоджії Квартира простора та тепла з гарним акуратним ремонтом Всі меблі та техніка залишаються - заходь і живи! Під'їзд чистий та доглянутий Тихий спокійний двір Для перегляду телефонуйте Інфраструктура: Все поряд для комфортного проживання Планування: Роздільні кімнати
    Риелтор
  • 49 500 $
    952 $/м²

    Прокуровского Подполья ул., 215

    2 комнаты
    52 / 38 / 8 м²
    этаж 9 из 9
    3 нед. назад
    2к - Гречани Парк* вул. Проскурівського Підпілля Площа 49 м² Поверх: 9 з 9 панель *Найцікавіша на сьогодні 2к!* Нове планування \ панель Крута локація без аналогів! Євро ремонт \ Все лишають! Залишають абсолютно всі меблі та техніку Ідеальний варіант під здачу квартирантам Мінімальне переоформлення 2% *Терміновий продаж \ під виплату ТАК!!* ----------------------------------
    Риелтор
  • 37 000 $
    860 $/м²

    Панаса Мирного ул., 20/1

    1 комната
    43 / 18 / 15 м²
    этаж 1 из 9
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    1к Озерна,С.Бандери, Будальянс, 1/9, 43м2, не кутова,лоджія з кухні,штукатурка, стяжка, котел, лічильники, вікна у двір,може бути під комерцію,здача 4й квартал 2026р. ціна 37000$+комісія , переуступка за власником, Може бути розтермінування! 11000$ на руки+ 26000$
    Риелтор
  • 33 500 $
    1 081 $/м²

    Прокуровского Подполья ул., 165в

    БЕЗ КОМИССИИ Гречаны
    ЖК Dream Park
    1 комната
    31 / 18 / 9 м²
    этаж 2 из 11
    2022 год постройки
    1 мес. назад
    Найдешевша 1к у центрі міста 1к, Центр ,ЖК Дрім Парк, якісний забудовник, поверх 2/10, площа 31 м2, дизайнерські під'їзди, закритий двір,*найкраще планування в цьому ЖК з крутим виглядом з вікна* достатньо паркомісць, крутий дитячий майданчик, максимально розвинена інфраструктура, будинок 2025 року, відео нагляд, не кутова дуже тепла, *ідеально під оренду або для себе* будинок комфорт класу! *Ціна ( Мінімальний ТОРГ!*) Катя [телефон скрыт]
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.